ANUNȚUL momentului Simona Halep s-a
Simona Halep și-a luat oficial rămas-bun de la tenis, sâmbătă seara, în cadrul unei gale emoționante organizate la BT Arena din Cluj-Napoca, cu ocazia celei de-a VII-a ediții a Sports Festival. Fostul lider mondial a fost întâmpinat de o sală arhiplină și de aplauzele fanilor care i-au fost alături de-a lungul carierei. Vizibil emoționată, Simona … Citește mai mult