Viorica Dăncilă taxează USR și dezvăluie ce probleme a avut când era premier
Viorica Dăncilă spune că a avut grave probleme cu politicienii USR în perioada în care s-a aflat în fruntea guvernului. Fostul premier spune că erau foarte violenți în timpul discuțiilor, iar ea este convinsă că scopul lor a for mereu să dezbine societatea. Viorica Dăncilă atrage atenția asupra faptului că o societate dezbinată poate să … Citește mai mult