Ce a făcut Daniela Sterp imediat după naștere Fanii au rămas surprinși de gestul soției lui Culiță
După câteva zile petrecute în spital alături de fetița sa, Daniela Sterp s-a pregătit de externare și a decis să marcheze momentul într-un mod special. Soția lui Culiță Sterp le-a mărturisit urmăritorilor că i-a fost dor să se machieze și să se aranjeze, spunând că aceste lucruri i-au lipsit cel mai mult în sarcină. Înainte … Citește mai mult