Gabriel Dorobanțu a fost la un pas de moarte. El a scăpat, dar a pierdut-o pe mama lui
Gabriel Dorobanțu a fost unul dintre artiștii din România care nu a scăpat de infectare cu noul virus, și mai mult decât atât, a și avut multe de chinuit din cauza complicațiilor. Din fericire, într-un final a reușit să se vindece, dar a avut de înfruntat o durere și mai mare – artistul și-a pierdut … Citește mai mult