Femeie de 47 de ani a murit la câteva zile după ce a aflat că are diabet, medicul avertizează: acest condiment este motivul
n caz relatat într-un articol devenit viral descrie moartea unei femei de 47 de ani, la scurt timp după ce a aflat că suferă de diabet. Autorii textului notează că un medic atrage atenția asupra rolului unui condiment folosit frecvent în bucătărie, despre care afirmă că i-ar fi agravat starea: sosul de soia. Prezentarea de mai jos reia faptele și explicațiile … Citește mai mult