Incident Ș0CANT! Părinții români și-au UITAT copilul într-o benzinărie din Ungaria în timp ce…
O fetiță din România a rămas singură într-o benzinărie din Ungaria, după ce familia ei a plecat mai departe fără să observe că micuța nu se mai afla în mașină. Părinții se întorceau din Spania și se îndreptau spre România, către zona Calafat. Cazul a devenit rapid cunoscut după ce o româncă a publicat un … Citește mai mult